0

Duur van aanmelding tot start

0

Duur van het traject

0 %

Doel behaald

Projecten

Info | Aanmelden | Inloggen

Info | Aanmelden | Inloggen | Video

Info | Aanmelden | Inloggen

Info | Aanmelden | Inloggen

Agenda

Team

Marja Teeninga

Project assistent
Werkdagen: Ma / Di / Do
Email: Marja@pluscoach.nu
Telefoon: 06-54254483

Jorine van Egmond

Coördinator plusproject / matching
Werkdagen: Ma / Di / Wo / Do
Email: Jorine@pluscoach.nu
Telefoon: 06-20634287 (voor vragen over matching)

Ellen Broer

Coördinator Plusmaatjes (Haaglanden)
Werkdagen: Ma / Di / Do
Email: Ellen@pluscoach.nu
Telefoon: 06-54966135

Marieke van Leeuwen

Coördinator Plusmaatje (Zuid-Holland Noord)
Werkdagen: Ma / Wo / Do
Email: Marieke@pluscoach.nu
Telefoon: 06-40290589

Jorike van der Sluis

Coördinator Plusmaatjes (Zoetermeer/ Jeugdzorg)
Werkdagen: Ma / Wo / Vr
Email: Jorike@pluscoach.nu
Telefoon: 06-30252091

Michael Burghout

Projectleider
Werkdagen: Ma / Di / Wo / Do / Vr
Email: Michael@pluscoach.nu
Telefoon: 06-14976956

Koen Zandvliet

Code Ninja
Werkdagen: Ma / Di / Wo / Do / Vr
Email: stagiair@pluscoach.nu
Telefoon: /

Hiske Zuijderwijk

Coördinator Pluscoach (Haaglanden)
Werkdagen: Ma / Di / Do / Vr
Email: Hiske@pluscoach.nu
Telefoon: 06-29004162

Testimonials

Myrte

Ben een jaar lang op school geholpen door een pluscoach, en ben nu klaar. Ik kijk samen met mijn moeder en zorgcoördinator terug op een intens maar leerzaam traject.

Moeder

Nadat pluscoach was ingeschakeld werd het thuis een wereld van verschil. Contact maken met Myrte was moeilijk. Ze verstopte zich achter activiteiten om maar niet met school bezig te zijn. Nu is Myrte veel meer open en relaxed.

Ineke (zorgcoördinator)

Jullie leveren goed werk. We zijn blij met jullie.

Marie

Ik ben echt super blij dat de School Maatschappelijk Werker me destijds bij PlusCoach heeft aangemeld. Ik heb veel van Hans meegekregen. Hij heeft me geleerd dat ik mijn problemen en gevoelens niet moet opkroppen maar moet uiten, dat dat écht oplucht.

Wij werken samen met

Publicaties

Contact

Copyright © 2015 Cardea. All Rights Reserved.